ضمانت هفت روزه دیحی قدس

شما با اعتماد به ما و اولین خریدتان از فروشگاه دیحی قدس، وارد لیست مشتریان ما خواهید شد و این سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود.

با خرید از فروشگاه دیحی قدس، فقط قیمت‌های موجود بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و… را پرداخت نخواهید کرد. همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی و نرم‌افزار در کنار محصول نخوهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی (قیمت آخر) می‌باشد. البته ممکن است باتوجه به محل خریدار، هزینه‌ی حمل و نقل به مبلغ خرید شما افزوده شود.

دیحی قدس، کالاهایی را برای عرضه انتخاب می‌کند که از نظر کیفیت در حد مطلوبی قرار داشته باشند، حتی اگر نام و برند آنها شناخته شده نباشد. تمامی کالاهای موجود در دیحی قدس، قبل از آنکه برای فروش عرضه شوند، از نظر کیفیت و کارایی محصول و همچنین اعتبار شرکت توزیع کننده‌ی آن، بررسی و کنترل می‌شوند.

رویه‌های بازگرداندن کالا:

مطالب فوق پیش نیازی بود برای دادن این ضمانت به شما:

ضمانت برگشت 100% پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید

(7 روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)

با شرایط زیر:

مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت دیحی قدس، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

محصول با قیمتی بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار، عرضه شده باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ – دارای شرایط ذیل)

​با توجه به تغییرات سریع برخی محصولات مانند گوشی تلفن همراه، قیمت موبایل مشمول این بند نمی شود. حتی ممکن است قیمت ها هر ساعت تغییر کنند. قیمت برخی محصولات از جمله موبایل‌ها با سود ثابتی از جانب دیحی قدس عرضه می شوند اما ممکن است قیمت ارائه محصول توسط تامین کنندگان به دیحی قدس، در روز چندین بار تغییر کند.

در هنگام مقایسه قیمت‌های دیحی قدس، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای همراه محصول دقت فرمایید.

در صورت ادعای دیحی قدس به اصل و اورجینال بودن محصول، ​محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه ​محصول معتبر نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

کالای خریداری شده از مجموعه دیحی قدس، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ – دارای شرایط ذیل)

اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و دیحی قدس نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود. تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و دیحی قدس هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده ندارد.

چنانچه کالایی دارای گارانتی نباشد، تنها در صورتی که پلمپ محصول باز نشده باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

موارد فوق ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری نیاز به زمان داشته باشد.

چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل و نقل باشد – دارای شرایط ذیل)

می بایست قبل از آنکه کالا توسط دیحی قدس برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 02177701412 اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی دیحی قدس اطلاع دهید.  فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند.

هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود. دیحی قدس همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه ی حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که دیحی قدس برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.

برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (همانند ثبت به نام خریدار در شرکت های مادر و یا ثبت در سیستم ها و سایت های شرکت های تولیدکننده به نام خریدار)، امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.

امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و دیحی قدس دیحی قدس از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.